Před zápisem / Adaptační období

Před zápisem dítěte

Doporučujeme Vám se k nám přijít podívat, seznámit se s prostory školky a také využít "konzultační hodinky", kde se můžete osobně doptat na všechny Vaše dotazy naší paní ředitelky.

 

Zápis

Žádné konkrétní požadavky na to, co musí dítě před přijetím umět, nemáme. Každé dítě je individuální a my tak ke každému přistupujeme.

Povinné dokumenty (všechny dokumenty naleznete v O nás - Zápis - Dokumenty):

  • Potvrzení lékaře o zdravotní způsobilosti a povinném očkování (připouští se potvrzení o imunitě proti nákaze nebo trvalá kontraindikace)
  • Informace o zákonných zástupcích
  • Potvrzení o postavení na trhu práce nebo potvrzení od ČSSZ o OSVČ od jednoho z rodičů *
  • Dohoda o vyzvedávání dítěte (pokud bude dítě vyzvedávat osoba, která není zákonným zástupcem) (O nás - Zápis - Dokumenty - Ostatní)
  • Souhlas se zpracováním údajů

Při zápisu společně sepíšeme Smlouvu o poskytování péče o dítě a případně ještě:

 

Docházka

V prvních dnech či týdnech pro snadnější adaptaci dětí doporučujeme pobyt rodičů během dne s dětmi. (samozřejmě není povinné, ale platí i naopak, rodiče jsou vítáni kdykoli)

Plánování docházky prozatím provozujeme formou ústní či elektronické komunikace, ale zájemcům můžeme zpřístupnit systém přihlašování (Pro rodiče - Přihlašovací systém), který budeme při doobsazení kapacity upřednostňovat později.

Docházku evidujeme systémem elektronických čipových karet. Toto znamená, že při příchodu i odchodu načtete u vstupu kartu svého dítěte. *

Každý jeden až dva měsíce Vám předložíme soupis dosavadní docházky k podpisu zákonným zástupcem dítěte. *

Nejpozději při poslední návštěvě po Vás budeme požadovat vyplnit monitorovací list, který Vám dodáme. *

 

* tyto body jsou dány podmínkami podpory z Operačního programu Zaměstnanost 

 

Free Joomla! template by Age Themes

Tyto stránky používají soubory cookie a skript ve Vašem prohlížeči k analýze návštěvnosti. Používáním stránek s tímto vyjadřujete souhlas.