Zásady MŠ Orlíček

Na začátku byl obrovský sen. Po mnohaletých zkušenostech, procestovaných zemích a v nich poznávání místního školství, práce v různých mateřských školkách, alternativních školkách, jsem došla k závěru vybudovat školku. Mým cílem vždy bylo, je a také zůstane poskytnout dětem co nejkvalitnější vzdělání, vytvořit prostředí podnětné, které přirozeně navazuje na domácí péči. Nechala jsem se inspirovat ze všech směrů - anglické školství, montessori pedagogika, myšlenka lesních školek, požadavky českého školství a to vše skloubit v MŠ Orlíček. České státní školky jsou přeplněné, není výjimkou 28 dětí na učitele, i sebelepší učitel se tak nemůže věnovat plně všem dětem a poskytnout tak potřebnou péči. To mě vedlo k vybudování soukromé školky, kde Vám garantuji, že nebude více než 7 dětí na jednoho učitele.

Za podpory nejbližších lidí, kteří za mnou stojí a bez kterých to nešlo, se tak sen stává skutečností. Už se na Vás všechny těšíme ve školce Orlíček.

 

10 PILÍŘŮ ŠKOLKY ORLÍČEK

  1. kvalitní vzdělávání
  2. individuální přístup
  3. ohleduplnost k potřebám dítěte
  4. odborná a kvalitní péče
  5. spolupráce a kontakt s rodinou
  6. podpora zdravého životního stylu
  7. vedení děti k samostatnosti
  8. flexibilita a otevřenost novým příležitostem
  9. soulad programu školky se státním rámcovým vzdělávacím programem
  10. odborné rady, pomoc a konzultace s rodiči

Free Joomla! template by Age Themes

Tyto stránky používají soubory cookie a skript ve Vašem prohlížeči k analýze návštěvnosti. Používáním stránek s tímto vyjadřujete souhlas.