Náš tým

 Mgr. Kateřina Kellerová

Mgr. Kateřina Kellerová
(ředitelka školky a učitelka, 30let)


dosažené vzdělání:
2008 - 2013 - učitelství pro 1. stupeň ZŠ - Ostravská univerzita
2010 - KPH Edith Stein v Rakousku - učitelství pro 1. stupeň ZŠ
2016 - 2018 - Centrum celoživotního vzdělávání - učitelství pro MŠ


pracovní zkušenosti:
Pracovní stáž v Manchestru: učitelka českého jazyka pro děti od 2 do 10 let (zimní semestr 2013)
Vedoucí dětský animátor v Bulharsku: příprava a vedení dětského klubu Čedok pro děti od 2 do 15 let, programy pro dospělé a rodiny (letní sezóna 2012, 2013)
Vedoucí dětského klubu v Řecku: hlavní dětský animátor pro hotel Grecotel Rhodos Royal, příprava celodenních a večerních programů pro děti od 2 do 16 let a dospělé (letní sezóna 2014)
Vedoucí dětského klubu v Rakousku: organizování, příprava programu a hlídání dětí od 0 do 16 let pro hotel Bergfried (zimní sezóna 2015)
Vedoucí dětského klubu ve Švýcarsku: hlavní dětský animátor, hlídaní dětí od 0 do 16 let pro hotel Kinderhotel Muchetta (letní sezóna 2015)
Učitelka v MŠ Olomouc: Jazyková a umělecká jazyková školka s.r.o. (školní rok 2015/2016)
Učitelka v MŠ Olomouc: Pružná školka Olomouc (školní rok 2016/2017)
Učitelka v MŠ Olomouc: MŠ Žižkovo náměstí - státní školka (školní rok 2017/2018)

 

 

Barbara Křížková
(učitelka, 21let)

dosažené vzdělání:
2013 - 2017 - Předškolní a mimoškolní pedagogika - SPdgŠ a SZŠ sv. Anežky České, Odry
Studuje PedF UK - Učitelství pro mateřské školy

"Během studií jsem měla možnost navštívit několik typů mateřských škol a dále pak mnoho seminářů a kurzů, z čehož se snažím propojovat veškeré cenné informace a praktikovat je při práci s dětmi. Mezi mé absolvované kurzy patří oblast dramatické výchovy, která je mou specializací oboru a dále pak např. hlasová výchova či anglický jazyk v MŠ. Vztah k dětem jsem si vytvořila pravděpodobně u mnoha mladších členů mé rodiny, na kterých jsem poznala, že mě práce s dětmi baví. Ráda dětem předávám nové informace, a to především hravou formou, která je velmi blízká nejenom mně, ale také samotným dětem. Mou další silnou stránkou je také empatické cítění, které je při práci s dětmi taktéž velmi důležité."

 

 

Gabriela Kuncová
(učitelka, 21let)

dosažené vzdělání:
2013 - 2017 - Předškolní a mimoškolní pedagogika - Střední škola Kostka, Vsetín
2015 - Oxford Learning Home Stays - Engish as a foreign language

"Chci, aby se u nás děti cítily co nejlépe v době, kdy s nimi rodiče nemohou být – prostě skoro „jako doma“.
Celým programem a přístupem chci děti rozvíjet v pozitivním prostředí k důležitým životním hodnotám jako je fér jednání, přátelství, zájem o druhé, umět poděkovat, umět se omluvit, umět poprosit, naslouchat druhým, vést děti k samostatnosti a rozvíjení jejich inviduálních nadání.
Každé dítě je něčím jedinečné, každé je něčím jiné, ale přesto stejně báječné.
Tuto práci nevnímám jako práci, ale jako něco, co mě naplňuje a dělá mne šťastnou. Ráda děti učím novým věcem. Snažím se rozvíjet celou jejich osobnost.

Motto: “Poskytovat dětem co nejvíce příležitostí k pohybu v přírodě se zřetelem na prožitek a tvořivost. Neubližovat přírodě živé, neživou chránit a udržovat.”

 

 

Marcela Palacká

Marcela Palacká
(pečující osoba, 45let)

...bude doplněno...

 

 

Helena Sarrahy

Ing. Helena Sarrahy
(pečující osoba, 35let)

"Práce s dětmi mě naplňuje a především každý den s nimi je jiný. Líbí se mi jejich bezprostřednost a upřímnost. Ráda bych jim něco předala, a to např. rozvíjením fantazie kreativním tvořením nebo seznámením se s cizími jazyky. Zároveň bych chtěla, aby děti chodily domů s pocitem, že se druhý den zase do školky těší."

Informace se budou dále aktualizovat.

Free Joomla! template by Age Themes

Tyto stránky používají soubory cookie a skript ve Vašem prohlížeči k analýze návštěvnosti. Používáním stránek s tímto vyjadřujete souhlas.