Září 2021

Prázdniny jsme s dětmi začínali přespáváním ve školce. Ráno jsme se vydali na krytý bazén v Novém Jičíně, kde si děti užily spoustu zábavy. Odpoledne nám již počasí přálo, a tak jsme mohli vyrazit do orlovny, kde na děti již čekalo překvapení v podobě skákacího hradu a malování na obličej. V tento den jsme se také rozloučili s našimi předškoláky nyní již školáky, opekli jsme si špekáčky a vydali se zpátky do školky na závěrečnou diskotéku. Ráno pak pro děti i rodiče pan kuchař Jaromír Šmahlík nachystal opravdu luxusní snídani. Moc děkujeme.

 V měsíci červnu jsme absolvovali plavecký kurz v Novém Jičíně pod vedením plavecké školy Laguna. Bylo až neskutečné pozorovat děti a jejich pokroky. Na závěr kurzu děti zaslouženě získaly mokré vysvědčení.

Letošní léto jsme využili na maximum. Sluneční dny jsme trávili v bazénu, na kolečkových bruslích nebo vycházkami do lesa, kde jsme sbírali borůvky.

Na konci srpna se konala již tradiční školka v přírodě ve Velkých Karlovicích. I když vypadalo, že nám počasí nebude moc přát, nakonec vše vyšlo perfektně. Vydali jsme se na 3km vzdálenou rozhlednu, hledali houby, užívali si jídla v podobě rautů, samostatných pokojů a hledání pokladu. V pátek jsme pak již přivítali rodiče, kteří si přijeli děti vyzvednout do hotelu. Všechny děti zaslouží neskutečnou pochvalu. Všechny děti zvládly školku v přírodě na jedničku s hvězdičkou.

V nadcházejícím školním roce plánujeme opět přednášky pro veřejnost – můžete sledovat naše webové stránky. Připravujeme také rozmanitější vzdělávací nabídku pro předškoláky. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Všem přejeme úspěšný nadcházející školní rok 2021/2022. A my už se těšíme, co nového nám přinese.

 

Mgr. Kateřina Opletalová

Free Joomla! template by Age Themes

Tyto stránky používají soubory cookie a skript ve Vašem prohlížeči k analýze návštěvnosti. Používáním stránek s tímto vyjadřujete souhlas.