Červen 2021

Na začátku června se uskutečnil tenisový kurz v podobě pětice lekcí, kdy se děti učily základy tohoto sportu. Všem dětem patří pochvala za jejich píli, odhodlanost a vytrvalost v jejich snažení.

Proběhlo také závěrečné focení roku 2020/2021, které jsme letos pojali do fialova. Krásné fotky pořídil Josef Vrážel, který s námi strávil celé dopoledne a zachytil rodičům i spoustu nestrojených okamžiků. Zahájili jsme také letní sezónu návštěv koupaliště a plánujeme, že následující 2 měsíce si ho budeme dopřávat pravidelně.

Na konci měsíce se konalo rozloučení s předškoláky a přespávání ve školce. V dopoledních hodinách nám počasí moc nepřálo, tak jsme se vydali na krytý bazén do Nového Jičína. Odpoledne jsme pak strávili v Orlovně. O zábavu bylo postaráno skákacím hradem, malováním na obličej či opékáním špekáčků. Všechny děti zvládly přespávání na jedničku a v sobotu jsme pak spolu s rodiči na společné snídani oslavili třetí rok fungování školky. Všem moc děkujeme za podporu a těšíme se, co přinesou další roky.

Mgr. Kateřina Opletalová

Tyto stránky používají soubory cookie a skript ve Vašem prohlížeči k analýze návštěvnosti. Používáním stránek s tímto vyjadřujete souhlas.