První dva měsíce provozu

Slavnostní zahájení provozu školky

Už jsme skoro 2 měsíce v provozu a to si určitě zaslouží, abychom sepsali, co všechno jsme již stihli. 1.7. 2018 proběhlo slavnostní otevření školky, kdy byla možnost prohlédnout si prostory školky a venkovní herní prvky na naší zahradě. Děkujeme za hezká slova a že vás přišlo tolik!

Provoz školky

Od 2.7. 2018 začal běžný provoz školky. Během dvou měsíců jsme stihli malovat, zpívat, tančit, učit se anglicky, vařit či sázet. Byli jsme také na pár výletech po okolí a to na myslivecké chatě, lyžařské chatě, psíčkárně a na závěr prázdnin chystáme výlet za koníky do Žiliny u Nového Jičína. Během léta také často zůstávali rodiče spolu s dětmi na pár hodin ve školce, aby usnadnili jejich adaptaci a děti se cítily ve školce bezpečně.

Provoz od září

Od září máme ještě ve školce pár volných míst, stále platí, že můžete využít osobních konzultací a dozvědět se tak vše o naší školce, či prožít den ve školce společně s námi.

 

Neváhejte se ozvat:

+420 721 527 093

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Těšíme se na Vás!


Tým Školky Orlíček Veřovice

Free Joomla! template by Age Themes

Tyto stránky používají soubory cookie a skript ve Vašem prohlížeči k analýze návštěvnosti. Používáním stránek s tímto vyjadřujete souhlas.