Kam směřujeme

Vím, že je ještě spousta času, než rodičové začnou řešit zapsání svého dítěte do předškolního zařízení. Ale někdo nad tím třeba uvažuje již nyní. Uvědomila jsem si také, že o naší vizi toho zatím nikdo moc neví. A proto bych tady alespoň občas ráda napsala článek o nás, abyste si udělali obrázek, kterým směrem se vlastně chceme vydat.

Mým obrovským snem a cílem je vybudovat školku s individuálním přístupem. Ale individuálním jako opravdu individuálním – kde každé dítě má šanci se projevit a vyvíjet se ve fázi, ve které se právě nachází.

Že plná třída 28 dětí s jednou, i třeba vynikající, učitelkou dělat zázraky prostě nemůže. Odborníci se tímto již dlouho zaobírají a všichni vědí, že tato situace je neúnosná.

V naší školce bude 20 dětí a jedna učitelka bude mít na starosti maximálně 6 dětí.

Mým cílem je vytvořit místo, kde se děti budou cítit komfortně a učitelé budou chodit do školky s pocitem, že to má smysl a budou průvodci dětem při jejich vývoji.

Kateřina

 

Free Joomla! template by Age Themes

Tyto stránky používají soubory cookie a skript ve Vašem prohlížeči k analýze návštěvnosti. Používáním stránek s tímto vyjadřujete souhlas.