První 2 měsíce provozu

Slavnostní zahájení provozu školky
Už jsme skoro 2 měsíce v provozu a to si zaslouží určitě článek o tom, co všechno jsme již stihli. 1.7. 2018 proběhlo slavnostní otevření školky, kdy byla možnost prohlédnout si prostory školky a venkovní herní prvky na naší zahradě. Děkuji za hezká slova a že vás přišlo tolik.

Provoz školky
Od 2.7. 2018 začal běžný provoz školky. Během dvou měsíců jsme stihli malovat, zpívat, tančit, učit se anglicky, vařit, sázet. Byli jsme také na pár výletech po okolí a to na myslivecké chatě, lyžařské chatě, psíčkárně a na závěr prázdnin chystáme výlet za koňmi do Žiliny u Nového Jičína. Během léta také často zůstávali rodiče spolu s dětmi na pár hodin ve školce, aby tak usnadnili jejich adaptaci a děti se cítili ve školce bezpečně.

Provoz od září
Od září máme ještě ve školce pár volných míst, stále platí, že můžete využívá osobních konzultací a dozvědět se tak vše o naší školce, či prožít ve školce společně s námi.

Těšíme se na Vás
tým školky Orlíček

Free Joomla! template by Age Themes

Tyto stránky používají soubory cookie a skript ve Vašem prohlížeči k analýze návštěvnosti. Používáním stránek s tímto vyjadřujete souhlas.