Beseda s PhDr. Janem Svobodou a další přednášky

Dne 29. 9 2020 nás v Orlovně ve Veřovicích poctil svou návštěvou PhDr. Jan Svoboda, uznávaný psycholog, akreditovaný lektor pro Českou a Slovenskou republiku, vysokoškolský pedagog, kouč a supervizor mateřských škol. 

Ačkoli setkání domlouváme prakticky od vzniku školky, v jeho nabitém programu se podařilo najít volný termín až díky(kvůli) protikoronavirovým opatřením a omezené výuce na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity, kde působí.

Termín byl potvrzen pouze 4 dny předem, takže tato beseda bylo nabídnuta rodičům a přátelům školky, blízkým pedagogům a členům MAP ORP Frenštát pod Radhoštěm II a byl za dobrovolné vstupné.

 

V tomto roce nás navštíví znovu p. Halda a to dne 11. 12 2020 s přednáškou na téma Role v rodině a jejich význam.

Dohodnutá přenáška s Dr. Lidmilou Pekařovou na 17. 10. 2020 byla zrušena, stejně jako všechny letošní přednášky paní Pekařové. 

Termín přenášky Dr. Lidmily Pekařové 24. 4. 2021 zůstává platný.

 

Děkujeme za Váš zájem o přednášky v roce 2020. Všechny termíny byly vyprodány předem. Ukazuje se, že o přednášky osobností pro veřejnost je zájem a budeme tedy v jejich organizování pokračovat i v dalším roce.

Free Joomla! template by Age Themes

Tyto stránky používají soubory cookie a skript ve Vašem prohlížeči k analýze návštěvnosti. Používáním stránek s tímto vyjadřujete souhlas.