Mgr. Jiří Halda: Role v rodině a jejich význam (Přesunuto z 25.9. na neurčito)
sobota, červenec 03, 2021
Kontakt Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Veřovice na začátek podzimu znovu navšítíví Mgr. Jiří Halda, tentokrát s přednáškou na téma "Role v rodině a jejich význam"

Spustili jsme registraci v rezervačním systému. (www.skolkaorlicek.cz - Zápis - Přihlašovací systém)
Po přihlášení ke svému existujícímu účtu nebo po jednoduchém vytvoření účtu nového (tlačítko registrace) v případě, že u nás účet ještě nemáte:

1) Přidejte osobu, kterou chcete mít možnost registrovat na kteroukoli akci, mezi své studenty (v menu Další - Můj účet - Studenti)
2) Přihlašte studenta na vybranou akci
3) Uhraďte fakturu, která Vám bude zaslána na e-mail

Po zaregistrování platby na našem účtu bude Vaše registrace platná, potvrzena dokladem na e-mail a odečtena od uvedených volných míst na akci.

Děkujeme za spolupráci :)

 

AKTUALIZACE:

Po několika přesunech zůstáváme s panem Haldou v kontaktu a dohodli jsme se, že náhradní termín dohodneme až v době, kdy bude uspořádání přednášky možné.

Vzhledem k přesunu na neurčito prosíme ty, kteří mají zájem o navrácení vstupného, o napsání VS platby, kterou byla jejich registrace zaplacena, na náš email. Děkujeme za pochopení.

Místo Orlovna Veřovice, Veřovice 622, 742 73 Veřovice

Free Joomla! template by Age Themes

Tyto stránky používají soubory cookie a skript ve Vašem prohlížeči k analýze návštěvnosti. Používáním stránek s tímto vyjadřujete souhlas.