Mgr. Jiří Halda (registrace nutná)
pondělí, únor 21, 2022, 16:00 - 18:00
Kontakt Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Veřovice na začátek podzimu znovu navšítíví Mgr. Jiří Halda, tentokrát s přednáškou na téma "Role v rodině a jejich význam"

Spustili jsme registraci v rezervačním systému. (www.skolkaorlicek.cz - Zápis - Přihlašovací systém)
Po přihlášení ke svému existujícímu účtu nebo po jednoduchém vytvoření účtu nového (tlačítko registrace) v případě, že u nás účet ještě nemáte:

1) Přidejte osobu, kterou chcete mít možnost registrovat na kteroukoli akci, mezi své studenty (v menu Další - Můj účet - Studenti)
2) Přihlašte studenta na vybranou akci
3) Uhraďte fakturu, která Vám bude zaslána na e-mail

Po zaregistrování platby na našem účtu bude Vaše registrace platná, potvrzena dokladem na e-mail a odečtena od uvedených volných míst na akci.

Děkujeme za spolupráci :)

 

AKTUALIZACE:

Po několika přesunech zůstáváme s panem Haldou v kontaktu a dohodli jsme se, že náhradní termín dohodneme až v době, kdy bude uspořádání přednášky možné.

Vzhledem k přesunu na neurčito prosíme ty, kteří mají zájem o navrácení vstupného, o napsání VS platby, kterou byla jejich registrace zaplacena, na náš email. Děkujeme za pochopení.

Místo Kulturní dům Veřovice

Free Joomla! template by Age Themes

Tyto stránky používají soubory cookie a skript ve Vašem prohlížeči k analýze návštěvnosti. Používáním stránek s tímto vyjadřujete souhlas.