Mgr. Jiří Halda: V každou chvíli jsme jim vzorem (Online - registrace nutná)
pondělí, duben 12, 2021, 16:30 - 18:30
Kontakt Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Po mnoha odkladech přednášky v loňském roce a s vidinou nejistoty pro rok letošní nám Jiří Halda vyšel vstříc a poctí svou přítomností alespoň online. Za což mu zvláště děkujeme, není to formát pro každého.
V každou chvíli jste jim vzorem:
Účastníci se mohou dozvědět informace o tom, jak klíčová je ve vývoji dítěte nápodoba a že celá výchova je vlastně především nápodoba dospělých dítětem. Jakých hlavních chyb se vyvarovat a jakých zásad se naopak držet. A také jak vstupují do výchovy dítěte návyky, které zase formovaly rodiče. Neboť, jak zní dávná moudrost: To, jak jsem vychovali děti, poznáme na vnoučatech.
 
Cena: 200Kč
 
Spustili jsme registraci v rezervačním systému (www.skolkaorlicek.cz - Pro rodiče - Přihlašovací systém)
Po přihlášení ke svému existujícímu účtu nebo po jednoduchém vytvoření účtu nového (tlačítko registrace) v případě, že u nás účet ještě nemáte:
 
1) Přidejte osobu, kterou chcete mít možnost registrovat na kteroukoli akci, mezi své studenty (v menu Další - Můj účet - Studenti)
2) Přihlaste studenta na vybranou akci
3) Uhraďte fakturu, která Vám bude zaslána na e-mail
 
Po zaregistrování platby na našem účtu bude Vaše registrace platná, potvrzena dokladem na e-mail a odečtena od uvedených volných míst na akci.
Děkujeme za spolupráci ?
 
Událost proběhne formou online workshopu na platformě zoom (https://www.zoom.us/). Odkaz k přihlášení bude zaslán jen registrovaným dle pokynů výše v týdnu před přednáškou. Vysíláno bude živě pouze v tuto dobu a přednáška nebude nahrávána.
Místo Online prostřednictvím aplikace Zoom

Free Joomla! template by Age Themes

Tyto stránky používají soubory cookie a skript ve Vašem prohlížeči k analýze návštěvnosti. Používáním stránek s tímto vyjadřujete souhlas.